Kieliszki kryształowe do wódki, wina, kolorowe, szkło kryształowe, sklep

Oferujemy bardzo bogaty i różnorodny wybór kryształowych kieliszków. Wysoka jakość surowca oraz ręczne, bardzo misterne wykonanie sprawiają, że są to wyroby, które warto mieć w swoim domu. Będą stanowiły szalenie gustowną oprawę wielu uroczystości. Dlaczego warto postawić na kieliszki z kryształu? Mają przejrzystość oraz blask. Pięknie odbija się w nich światło. Wyglądają na bardzo kruche, ale są na tyle mocne oraz solidne, że można ich używać bez obaw, że ulegną uszkodzeniu. Kieliszki kryształowe oferowane przez nasz sklep mają odmienne rodzaje szlifów. fWzorów jest na tyle dużo, że każdy będzie w stanie wypatrzyć wśród nich taki, który szczególnie przypadnie mu do gustu. Mamy propozycje dla zwolenników skromnych, subtelnych zdobień, ale nasz asortyment nie rozczaruje również miłośników nieco śmielszych, bardziej wyrazistych motywów. Dodatkowym atutem proponowanych przez nas kieliszków z kryształu jest przyciągająca uwagę kolorystyka. Zastosowane barwy uwypuklają walory dekoracyjne szlifów.

Kieliszki do wódki kryształowe

Wódka to trunek, który podaje się w kieliszkach na nóżce, bądź w tych o walcowatym kształcie i grubszym dnie, nazywanych shotami. Przyjęło się, że pierwszy model przeznaczony jest zarówno do wódek czystych, jak i gatunkowych. Podczas, gdy wariant bez nóżki nadaje się tylko dla czystych. Wybór pomiędzy nimi jest kwestią indywidualnych preferencji. W asortymencie przewidzieliśmy oba typy kryształowych kieliszków do wódki, tak aby każdy klient mógł odszukać u nas ten produkt, który najlepiej spełni jego oczekiwania. Asortyment zbudowaliśmy w oparciu o najlepszego gatunku wyroby znanej czeskiej huty szkła. Dlaczego warto skusić się kieliszki kryształowe do wódki, wina właśnie tego producenta? To artykuły ręcznie wykonane, na równi łączące walory estetyczne i praktyczne. Są poręczne, a przy tym prezentują się na tyle dobrze, że z powodzeniem mogą stanowić ozdobę stołu. Proponowane kryształowe kieliszki do wódki, wina można nabyć jako komplet na specjalne okazje bądź na prezent dla rodziny lub znajomych.

Kolorowe kieliszki kryształowe

W naszym sklepie można nabyć produkty wytworzone w hucie szkła CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE. Ta czeska szklarnia dostarcza ręcznie formowane i zdobione wyroby. Jej specjalność stanowi składający się z dwóch warstw zabarwiony kryształ. Powstaje on poprzez nałożenie barwnej warstwy szkła na przezroczystą, która niejako stanowi bazę. W ten sposób powstały kolorowe kieliszki kryształowe, które można znaleźć w naszej ofercie. Proces ich tworzenia zachodzi bez użycia maszyn. Wymaga wprawy i dużych zdolności manualnych. Dlatego zakup prezentowanych kieliszków kryształowych kolorowych szczególnie rekomendujemy osobom, które lubią dobre rękodzieło. Cenią przedmioty unikatowe, niespotykane. Kolor i różne typy szlifów to te elementy, które stanowią o atrakcyjności oferowanych przez nas artykułów. Wśród nich można odszukać oszczędne w wyrazie motywy, które spodobają się amatorom nowoczesnego minimalizmu. Ale nie brakuje u nas kolorowych kieliszków kryształowych, które przyciągną uwagę miłośników klasyki.


Zpět na Kryształy kolorowe
© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.
OK   Więcej informacji