Dostawa i płatność

Ceny dostawy

Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy Zásilkovna s.r.o. https://www.zasilkovna.cz/ General Logistics Systems Czech Republic s.r.o. oraz przez polski oddział firmy General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. https://gls-group.eu/PL/pl/home i za pośrednictwem Poczta Polska S.A. http://www.poczta-polska.pl/

Zamówiony towar będzie w zależności od jego dostępności oraz aktualnego obciążenia firmy kurierskiej dostarczony w możliwie najkrótszym czasie, zazwyczaj w przeciągu 5 dni roboczych, nie dłużej jednak niż do 14 dni roboczych. Informację o przekazaniu przesyłki firmie kurierskiej otrzymają Państwo e-mailem.

 

Płatność przelewem na konto Sprzedającego nr 26 1050 1070 1000 0090 3122 4414 prowadzone w ING Banku Śląskim S.A.

– koszt dostawy 25 zł

Płatność kartą kredytową

– koszt dostawy 25 zł

Płatność przy odbiorze

– koszt dostawy 30 zł

Przy zamówieniu przekraczającym 2000 zł dostawa jest ZA DARMO.

 

Podane koszty dostawy dotyczą przesyłek dostarczanych na terenie Polski.

Link na strony firmy kurierskiej, gdzie mogą Państwo śledzić Swoją przesyłkę: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek?match=http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=znajd%C5%BA+przesy%C5%82k%C4%99 i https://www.zasilkovna.cz/ .

Zalecamy starannie sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, czy nie widać żadnych wyraźnych uszkodzeń kartonu. W takim wypadku mogą Państwo odmówić przyjęcia przesyłki.

Zalecamy również sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku uszkodzenia towaru należy spisać wraz z kurierem “Formularz o szkodzie”.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.
OK   Więcej informacji