Bezpieczny sposób pakowania

Każdą przesyłkę pakujemy dla Państwa  z najwyższą starannością. Dzięki zastosowaniu wielu warstw materiałów izolujących wstrząsy, każdy kryształowy przedmiot będzie podczas transportu bezpiecznie ułożony w kartonie. Z tego powodu wielkość przesyłki będzie nieproporcjonalnie większa niż wielkość zamówionego produktu. Kryształ jest bardzo delikatny i dlatego wymaga bardzo starannego przygotowania do wysyłki.

 

Każdy produkt jest dokładnie owinięty folią bąbelkową i oklejony taśmą. Pozwoli to uniknąć przesuwania się produktu w czasie transportu. Następnie produkt jest dokładnie owinięty  materiałem izolującym wstrząsy i umieszczony w drugim, większym kartonie. Również wolne miejsca w tym kartonie wypełnimy materiałem izolującym. Tylko tak przygotowana przesyłka zostanie do Państwa wysłana.


Podczas pakowania używamy wzmocnionych kartonów z pięciu warstw tektury falistej, przedmiot starannie owijamy folią bąbelkową a wolne przestrzenie wypełniamy kombinacją materiałów do wypełniania paczek, poduszek powietrznych i polistyrenowych poduszeczek. Używamy tylko przyjaznych dla środowiska materiałów opakowaniowych, które można recyklować. Nasza metoda pakowania kryształów pozytywnie przeszła testami symulującymi nieostrożne obchodzenie się z przesyłkami podczas transportu, wstrząsami i testami obciążającymi. Dlatego możemy Państwa zapewnić, że dzięki temu delikatne kryształowe przedmioty będą do Państwa bezpiecznie dostarczone.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.
OK   Więcej informacji